Все про хризантему

Важливим нюансом успішного вирощування садової хризантеми є прищипування зелених втеч весною і на початку літа,  а також літнє проріджування бутонів. Коли рослина дає молоду зелень, найвищі втечі можна прищипнути на кінцях, щоб стимулювати розвиток бічних втеч і формування округлішої і пишнішої форми куща.Щоб рослина встигла зацвісти, прищипувати втечі можна до середини червня на ранньоквітнучих сортах, до кінця червня на квітучих у вересні і до початку липня на квітучих в жовтні різновидах.


Якщо у вас виникли труднощі, наприклад, пов'януло листя:

Причина: Найбільш вірогідна причина - недостатній полив. Навіть короткочасне пересихання грунту приводить до в'янення і опадання нижнього листя. 

Короткий період цвітіння

Причина: Рослині жарко. При температурі повітря 20-25 °C суцвіття швидко розпускаються і в'януть. 

Бутони не розкриваються 

Причина: Можливі дві причини: або рослина була куплена із зеленими бутонами, або його помістили в погано освітлене місце. 

Шкідники:  Приголомшується тлею і павутиновим кліщем.Анатолий | 28 октября 2010 05:52 |


які хризантеми викопуються на зиму,а які можна залишити в грунті зимувати....
 

edem-flowers | 1 ноября 2010 21:18 |
Доброго вечора! Якщо на рахунок садових хризантем, скажу чесно, цього року ми залишали хризантему в горщиках (в землі) - так вона вся вимерзла (в теплицях, без опалення - не замерзла). Такої зими як цього року була, мало яка хризантема витримає. Є варіанти, 1) підрізати і накрити кульком, чи клійонкою (малоефективне); 2) засипати землею, тільки не перегноєм на см 20-30 (тобто зробити горбик).3) при посядці хризантеми добре її втрамбувати, а в кінці осені засипати листям, зимою - снігом. Найкраще, якщо є можливість забрати в якесь приміщення (не важно яке, тільки щоб снігом не припадав корінь).
 

Оксана | 7 мая 2011 14:20 |


Доброго дня! Що необхідно робити для того, щоб стебло хризантеми не було покрученим під час цвітіння?
 

Андрій | 12 мая 2011 21:52 |
Замало або забагато світла (якщо я правильно зрозумів про що Ви написали)?!
 

Добавление комментария

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:

Код:
Введите код:


Однорічні рослини

Однорічні рослини відрізняються різноманітністю форм і забарвлень кольорів, тривалим періодом цвітіння.


Багаторічні рослини

Багатолітні рослини, або багатолітники, можуть тривалий час зростати і квітнути на одному місці без щорічного пересівання або посадки, правда, час від часу їх треба викопувати і ділити, щоб розвинуті втечі не тіснили один одного.


Квіти на зріз, цибулькові квіти

Дзвоникоподібні квіти - пахучі, бувають різних кольорів: білого, рожевого, жовтого, жовтогарячого, червоного, синього або фіолетового.Контакти

+38 (099) 38-16-216
Без вихідних з 9.00 до 19.00